شرایط استفاده

موارد ذکر شده در این بخش شامل قوانین اجرایی در سایت فروشو و همچنین شامل تمامی سرویس های ارائه شده توسط برند معتبر فروشو می باشد، لطفا قبل از ایجاد حساب کاربری عادی نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات توجه لازم را داشته باشد زیرا انتخاب گزینه "موافقم" به منزله قبولی و پذیرش تمامی شرایط و ضوابط مندرج در سایت بوده و عدم اطلاع شما از قوانین مورد پذیرش نخواد بود.

فروشو: یک جستجو گر کالا و فروشگاه ها است که در نتیجه به سهولت انتخاب فروشگاه ها و کالا ها می انجامد.

فروشو هیچگونه دخالت و تضمینی در مورد کالا ها و فروشگاه های مندرج در سایت نمی کند و تنها نقش معرفی فروشگاه ها را دارد در صورت ایجاد هرگونه مشکل شخص کاربر مسئول است. 

حساب کاربری در فروشو همیشه به صورت رایگان بوده و فروشو هزینه برای حساب کاربری از کاربران اخذ نمی نماید.

حساب کاربری مختص شخص ثبت نام کننده است و در زمان ثبت نام اهراز هویت می شود، در نتیجه در صورت بروز هرگونه اشکال، سوء استفاده، شخص کاربر مسئول خواهد بود.

اطلاعات وارد شده توسط کاربر به صورت صحیح و بروز باشد.

تنها افرادی که دارای 18 سال سن هستند می توانند نسبت به ساخت حساب کاربری اقدام نموده و برای استفاده از خدمات فروشو باید اطلاعات خواسته شده را در سامانه ثبت نمایند.

سامانه فروشو هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار سامانه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ، فیلترینگ و... باشد، نخواهد داشت.

هیچگونه محدودیتی برای ارتباط کاربر با فروشگاه وجود نخواهد داشت و فروشو در این خصوص حق دخالت، بررسی یا موارد مشابه را نداشته و از این باب هیچگونه مسئولیتی متوجه فروشو نخواهد بود.

ثبت نام حساب کاربری به معنای تایید هویت کاربر نخواهد بود و اهراز هویت به صورت پیامک به تلفن همراه مندرج توسط کاربر ارسال می شود و پس از تایید کد ارسال شده، اهراز هویت انجام شده است.

فروشو از بروز ترین فناوری ها در راستای حراست از اطلاعات شما به کار گرفته است و اطلاعات شخصی شما افشا نخواهد شد.

فروشو تضمین می کند اطلاعات کاربران صرفاً جهت بهبود تجربه کاربری استفاده می شود و هیچگونه سوءاستفاده از اطلاعات کاربران صورت نمی گیرد.

فروشو توانایی حذف نظراتی که مغایر قوانین جمهوری اسلامی باشد و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد را دارد.

فروشو هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم دسترسی منظم به وی سایت و اعلان ها از سوی کاربر نخواهد داشت.

فروشو دسترسی مداوم و بی قفه به وب سایت را تضمین نمی کند.

هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های فروشو شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. فروشو این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

در صورت انتقال مالکیت سامانه هیچگاه حساب کاربری مسدود نخواهد شد و کابران همچنان توانایی استفاده از مزیت های فروشو را دارند.

کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات فروشو را روی سرورهای دیگر ارائه کنند.ه مچنین کاربرمجازنیست در نرم‌افزار فروشو یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

کاربر مجاز نیست نرم افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری، مطالعه یا هرگونه فعالیت داده کاوی روی سامانه فروشو اجرا کند.

کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و کاربر متخلف می بایست علاوه بر تحمل مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به سامانه نیز اقدام نماید.

در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای فروشو ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط فروشو مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد و همچنین در صورتی که این اقدام کاربر باعث وارد شدن هرگونه ضرور زیانی به فروشو و یا سایر کاربران و یا فروشندگان شود کاربر خاطی ملزم به احقاق تمامی حقوق ضایع شده می باشد.

محتویات درج شده توسط کابر پس از تایید صلاحیت توسط فروشگاه، به نمایش خواهد گذاشته شد.

فروشو در قبال نمایش یا عدم نمایش محتویات درج شده توسط کاربر کاملا مختار است و در این خصوص کاربر حق اعتراض ندارد.